טיפול פנים ביתי


טיפול פנים בביתטיפוח עור הפנים באמצעות מסכות טבעיות היא הדרך הטובה ביותר להמריץ את הדם ולשקם את המראה של העור שנפגע בעקבות בגיל, מזג האוויר ופרמטרים נוספים. טיפול פנים ביתי מאפשר להירגע ולרענן את המראה של הפנים בנוחות של הבית ללא הצורך ללכת אל קוסמטיקאית. אם בכל זאת החלטתם לעשות טיפול אצל קוסמטקאית בבאר שבע, נסו את מכון יופי שוש!

לרענן את עור הפנים בעזרת טיפול פנים בבית

כבר בימי קדם נהגו להשתמש במסכות לפנים על מנת לטפח את העור באמצעות מרכיבים טבעיים ומינראלים הנמצאים בטבע. כיום נהוג לעשות טיפולי פנים בבאר שבע באמצעות מסכות שמאפשרות להעלות את רמת הלחות בעור, לאפשר זרימת דם טובה ביותר בתאי הפנים, לשפר את חילוף החומרים ולגרום לעור להיראות זוהר ורענן. טיפול בפנים מאפשר להתאים את סוג המסכה לעור הפנים הספציפי בין אם מדובר בעור שמן או יבש, עור פנים עם נקודות שחורות, הופעה של פצעונים ועוד.
מסכות לפנים עבור טיפול ביתי מורכבות אך ורק מחומרים טבעיים ללא חומרי צבע וריח שלעיתים עלולים לעשות יותר נזק מאשר תועלת. את טיפול הפנים הביתי ניתן לעשות עם מסכה טרייה וכך להעלות את רמת האפקטיביות שלה אך בהחלט אפשרי להכינה מראש ולשמור אותה בקירור. כאשר עושים טיפול פנים ביתי מאוד מומלץ לנסות את המסכה על אזור עור מצומצם ולא על הפנים על מנת לוודא שלא קיימת רגישות לאחד מהחומרים הטבעיים הקיימים במסכה.

טיפול פנים ביתי באמצעות מסכת חימר


כאשר מחליטים לעשות טיפול פנים ביתי באמצעות מסכת פנים מחימר חשוב מאוד להקפיד של שתייה מרובה כיוון שהחימר ידוע כחומר בעל יכולת ייבוש גבוהה.

ישנם שלושה סוגים של חימר בהם אפשר להשתמש למטרת הכנת מסכה לפנים:
• חימר לבן אשר נוצר בסלע המגמה
• חימר ירוק שמסייע בספיגה של רעלים הנמצאים בעור (מיועד בעיקר עבור עור שמנוני)
• חוואר – חימר בגוון צהבהב אשר עשוי מחומרים אורגניים ומשאריות של מאובנים

טיפוח עור הפנים באמצעות מסכות פנים מתייבשות

אנשים המעוניינים לעשות טיפול פנים ביתי והם בעלי עור שמן, מומלץ שיכינו מסכה פנים מתייבשת המאפשרת לספוג את כל הרעלים והשומן הנמצאים בעור, לנקות את העור ולהשאיר אותו רענן. טיפולי פנים לגברים לרוב נעשים באמצעות מסכות ייבוש כיוון שיש להם נטייה להיות בעלי עור שמן וכך עור הפנים עובר תהליך של ספיחת שומנים, חיטוי העור, זירוז זרימת הדם וניקיון כללי של העור.
כאמור, הטיפול בפנים לעור שמנוני כדאי לעשות באמצעות מסכת חימר אותה ניתן לערבב עם שמנים ארומאטיים אשר יאפשרו את ספיגת כל הרעלים והשומנים בעור וכך ייצרו מראה חדש ואף צעיר יותר.