קרם הבהרה לפנים

קרם הבהרה לפנים – להוציא את המיטב שבך

יש מי שהמחשבה על קרם הבהרה לפנים נשמעת לו מפחידה או מאיימת, אך למעשה מדובר במוצר מדהים וחיוני עבור כל מי שסובל או סובלת מעור עם כתמים או פגמים קלים, הבדלי צבע וכן הלאה. מהו בדיוק קרם ההבהרה לפנים ואיך הוא יכול להשתלב בשגרת הטיפוח שלך, על כך במאמר הבא.

בואו ונבהיר במה מדובר

למי מאיתנו יש עור פנים בעל צבע אחיד? סביר להניח שלאף אחד. החיים באקלים הים תיכוני מרובה השמש מאופיינים בכמות רבה של סימנים על העור, נמשים, כתמים והבדלי צבעים. כתמים אלו על העור נוצרים לא רק בגלל השמש, אלא חלקם מופיעים מסיבות תורשתיות, לא רק על הפנים אלא על כל חלקי הגוף ובעיקר בכתפיים, על החזה והשכמות וכן הלאה, אך באופן טבעי על הפנים הכתמים גורמים להפרעה האסתטית החריפה מכולם, ולכן בוחרים רבים ורבות לטפל בעצמם בעזרת קרם הבהרה על מנת לטשטש את הכתמים או להעלים אותם. בנוסף, ככל שהגיל מתקדם יותר מופיעים פגעי הזמן על הפנים ונוספים לו גם קמטוטים שונים, קמטי הבעה ונזקים של השמש אשר ניכרים היטב בעיקר על עור הפנים. חשוב לדעת כי קרם הבהרה לפנים הינו קרם טיפולי ומשקם, שפועל במקביל לא רק על העלמת הכתמים הקיימים אלא גם על מניעת הופעתם של כתמים חדשים. כל קרם הבהרה מכיל חומרים פעילים חזקים, נוגדי חמצון, לחות וריכוז גבוה של ויטמין E שמגן על עור הפנים מפני רדיקלים חופשיים ומפני פגיעות סביבתיות אחרות, על מנת להשיג תוצאות איכותיות ולהעניק לעור גוון אחיד ומראה אסתטי.

איך משתמשים?

קודם כל ולפני הכל חשוב לרכוש את קרם ההבהרה לפנים אך ורק ממקור מוסמך או מקוסמטיקאית אשר מכירה אתכם ואת עור הפנים שלכם ותדע להתאים עבורכם קרם הבהרה איכותי וטוב. השימוש של קרם הבהרה לפנים יכול להתבצע בכל יום בשעות הערב או הלילה בלבד, כחלק משגרת הטיפוח של מריחת קרם נגד קמטים או סרום לפנים כאשר יש למרוח את הקרם על עור נקי ויבש, על כל אזורי הפנים בצורה אחידה, ורצוי להשתמש בסרום הבהרה מאותה הסדרה בטרם מריחת קרם הבהרה לפנים על מנת להשיג תוצאות אפקטיביות יותר, ולהמתין עד לספיגה מלאה. ניתן למרוח קרם הבהרה לפנים בתור מניעה של הופעת הכתמים, או על מנת להעלים אותם. בנוסף, חשוב להקפיד להשתמש במקדם הגנה גבוה השייך לאותה סדרה, עם או ללא מייק אפ על פי העדפותיך, ולהימנע ממגע של קרם הבהרה לפנים עם איזור העיניים ועם זוויות הפה.

Written by

מכון יופי שוש. מעוניין/ת בפרטים נוספים: צרו קשר שוש 072-3934239
התקשרו אליי!