פדיקור ומניקור בבאר שבע

פדיקור בבאר שבע במכון יופי שוש, הינו בבסיסו טיפול קוסמטי המשלב בתוכו אלמנט מסויים של פינוק וטיפוח ציפורני הרגליים וכפות הרגליים. בנוסף לשמירה על האסטטיות וטיפוח הציפורניים, יש גם את ההיבט הבריאותי של הפדיקור במכון. כמו פדיקור מקצועי בבאר שבע. פדיקור כזה מיועד לכלל האנשים אשר זקוקים לטיפול בבעיות שונות בציפורניי ואצבעות כף הרגל. המטרה של הטיפול בפדיקור מקצועי הינה לשמור ולטפח את הציפורניים וכף הרגל בעזרת חומרים ואביזרים קוסמטיים המותאמים לטיפול בפדיקור. מיועד לגברים ונשים כאחד.

פדיקור לסוכרתיים בבאר שבע

ברגל הסוכרתית יש לטפל בזהירות רבה ביותר על מנת לא לפצוע או לחתוך חלק ולו הקטן ביותר. ברגל סוכרתית יש להשתמש עם כלים בחיטוי מקסימאלי ביותר, מומלץ בחום לא להשתמש בכלים חדים.

מומלץ לכל החולים הסוכרתיים להגיע בין חודש לחודש וחצי לטיפול פדיקור ומעבר לכך להסביר לחולים שיש לשמור על כפות הרגליים כל יום ויום, עד לטיפול הבא. מומלץ לקנות ולנעול נעלי נוחות שלא ילחצו על כף הרגל.

פדיקור בבאר שבע – תהליך הטיפול

פדיקור בבאר שבע כולל: גזירת ציפורניים, שיוף הציפורניים וסידורן, שיוף העור בעקב והסרת עור יבש מסביב לציפורניים ומכפות הרגליים, עיסוי קל ונעים. 

בתחילת הטיפול של פדיקור בבאר שבע יש להניח את כפות הרגליים לכ-20 דק’ בתוך גיגית של מים חמים, לאחר מכן גוזזים ציפורניים, מנקים ומורידים עור מיותר, במידה ויש ציפורן חודרנית יש לפנות מקום לצמיחת ציפורן חדשה, ובנוסף גם לשייף אותן ולהכין אותן למריחת הלק בסוף. במקרים של עובי הציפורן יש להוריד מעובי הציפורן על מנת שתיראה אסתטית. יש לפעמים צורך בהורדת עור בעקב ע”י סכין מיוחדת.

הכלים לטיפול פדיקור / מניקור בבאר שבע

סכין מיוחדת עם להב חד להסרת יבלת מסמר, צבתית מיוחדת לגזירת הציפורניים בצדדים, דוחף עור להקל על הוצאת העור מסביב לציפורן, ישנה כפית מיוחדת להוצאת העור הקשה שהתפתח מסביב לציפורן החודרנית, משייף לעיגול הציפורניים והורדת השאריות (שבבי ציפורן קטנים), צבתית קטנה להורדת העור מסביב לציפורן, משייף עדין המבריק/מחליק את הציפורן ועוד.

פדיקור בבאר שבע – תוצאות הטיפול

בסיום הטיפול בפדיקור מקצועי בבאר שבע, מומלץ להמשיך בבית באופן עצמאי את הטיפול האנטי פטרייתי כל יום למשך מספר חודשים, עד שרואים שיפור והחלמה במצב הציפורן ורואים שהיא מתחדשת.

לאחר טיפול בפדיקור מקצועי תורגש הקלה משמעותית רבה בהליכה, כמו העלמת כאבים מכפות הרגליים, שיפור ונתינת מראה יפה יותר ואסתטי לכפות הרגליים.

מעוניין/ת בפרטים נוספים
צור קשר שוש 072-3934239

התקשרו אליי!