סרום לפנים

כולנו שמענו את צמד המילים סרום לפנים בכל מקום, בפרסומות ובשיחות סלון, אך למעשה לא כולנו יודעים במה מדובר, ומה היתרונות של סרום לפנים עבור הפנים שלנו. הגיע הזמן לפוגג את ענן הערפל סביב הסרום לפנים ולהבין אחת ולתמיד האם זהוקרם נגד קמטים עשיר בלחות, או קרם עיניים להזנה, או אולי דווקא קרם הבהרה לפנים ובכלל, איך בוחרים סרום לפנים שיתאים לנו? על כך במאמר הבא.

סרום לפנים – ללא הבדלי דת, מין, גזע או גיל

סרום לפנים הוא למעשה קרם פנים שיש בו ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים, שמטרתם היא להחדיר חומרים אחרים אל תוך עור הפנים וכך לגרום לו להתרעננות, לשיקום המראה, להחייאת העור, לסילוק תאים מתים וכן הלאה, על פי רצוננו. בצורה זו, אם נניח נרצה למרוח קרם הבהרה לפנים אז מריחה של הסרום לפני כן, תגרום לפעולה טובה ויעילה יותר של הקרם, ותשיג תוצאות טובות יותר. על פי רוב נעשה שימוש של סרום לפנים לפני מריחה של קרם לחות או הזנה, וכך פעולת ההזנה או החדרת הלחות נעשית אינטנסיבית וטובה יותר, ונמשכת זמן רב יותר. אך תנאי בסיסי והכרחי לכך, הוא בחירה של סרום לפנים שהוא בעל אותם החומרים הפעילים שיש במשחה, במסיכה או בקרם. רק כך מספק הסרום את הפעולה הטובה ביותר, ולכן אין טעם לרכוש סרום לפנים לצורך מריחת קרם לחות, כל עוד אין קרם לחות ברשותך.
חשוב לדעת כי כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להפיק תועלת ממריחת סרום בשילוב המשחה הרלוונטית, גברים ונשים, מבוגרים וצעירים, בעלי גוון עור כהה או בהיר כאחד.

סרום לפנים – איך זה עובד?

מריחה של הסרום לפנים יכולה להתבצע בכל יום פעמיים, בבוקר ובערב. כחלק משגרת טיפוח מלאה וקבועה, יש למרוח סרום לפנים לאחר ביצוע פילינג , ורק לאחר מכן למרוח את הקרם או המסיכה. כמו כן, אין מניעה להשתמש במקביל במספר סוגים של סרום לפנים למטרות שונות, לדוגמא כאשר מורחים ויטמין סי יחד עם קרם לחות, ויחד עם סרום להזנה. השמות רבים, ההיצע מבלבל, והדבר הכי טוב שתוכלו לעשות כדי לבחור לעצמכם סרום לפנים וגם סרום לעיניים שישמשו אתכם או אתכן בצורה איכותית, הוא לקנות את הסרום מהקוסמטיקאית שלכם, זו שמכירה את העור שלכם, את הצרכים שלכם ואת האיכויות של החומרים הפעילים השונים. קנייה שכזו היא קנייה בטוחה שתעניק לכם ראש שקט וידיעה שרכשתם את המוצר הטוב ביותר, שמתאים לעור הפנים שלכם ויוכל לחולל עבורכם פלאים.

Written by

מכון יופי שוש. מעוניין/ת בפרטים נוספים: צרו קשר שוש 072-3934239
התקשרו אליי!