סרום לעיניים


סרום לעינייםבביקורכן באחת מחנויות הקוסמטיקה, ודאי נתקלתן לא מעט בתכשירים שונים כמו קרם עיניים, קרם הבהרה וקרמים אחרים וגם מצאתם תכשיר פחות מוכר, הנושא שם קצת מוזר (סרום לעיניים, מה זה?), שאינכן יודעות למה מיועד, ממה מורכב ומה אמור לעשות. הפרט היחיד שאתן יודעות עליו הוא, שהחל מגיל מסוים מומלץ להשתמש בו. אם כן, מהו סרום לאזור העיניים? על כך, בכתבה הבאה.

כמה מילים, תחילה, על הזדקנות העור

תהליך הזדקנות העור הוא תהליך ארוך ומורכב. הוא איננו קורה בין לילה. תהליך זה מושפע לרוב מתופעות פיזיולוגית שונות, שכולן יחדיו יוצרות את מראה העור, כפי שהוא בגילאים מתקדמים. מחקרים גילו כי אין סיבה אחת להזדקנות העור והופעת הקמטוטים, ולכן גם לא נמצא פיתרון אחד ויחיד מומלץ. חשוב לזכור כי לא קיים פיתרון פלא, כזה המעלים לחלוטין את הקמטים ומחזיר לו את חיוניותו, כפי שהיה בגילאים צעירים יותר. הפתרונות השונים, כמו קרם עיניים, למשל, וגם סרום, מאפשרים שמירה על לחותו של העור (לחות, שמאבדים בגילאים מבוגרים) ונותנים לו מראה צעיר ורענן.

מהו סרום לעיניים


בדרך כלל רוכשים קרם עיניים יחד עם סרום לעיניים. קרם עיניים אתן יודעות ומכירות היטב וגם קרם הבהרה, אבל מהו אותו סרום עיניים? מדובר בנוזל למריחה (קרם נוזלי ושמנוני), הנועד להילחם בתופעות הגיל, הבאות לידי ביטוי, ברובן בפנים. קמטוטים, יובש, נפיחות ועיגולים שחורים סביב העיניים. תפקידו המרכזי של הסרום לשמר את הלחות הטבעית של העור, למצק את העור ולצמצם את עומק הקמטים. תכשיר זה מטפל ביעילות בעור הפנים ומחזיר לו את חיוניותו.

למי מומלץ

אחת מתופעות הזדקנות העור, הם קמטוטים באזור העיניים, סביב הפה ובצוואר. הסרום, המיועד לאזור העיניים, עוזר להילחם בתופעה זו ולהפחית באופן משמעותי את הופעת סימני הזקנה. ישנן לא מעט נשים, הבוחרות להשתמש בתכשירים אחרים, כמו קרם הבהרה, למשל, כדי לכסות את הקמטים שהופיעו או את העיגולים השחורים, שנוצרו סביב העיניים. אלו, בדרך כלל, נוהגות לעשות זאת בגיל מאוחר יותר, שאז הסרום כבר כמעט ואיננו יעיל. בנוסף, גם רוכשות קרם עיניים לעזור לגמישותו ולחותו של העור.

היכן רוכשים סרום לאזור העיניים


הסרום, כמו גם קרם הבהרה, למשל, מיוצר על ידי חברות קוסמטיקה רבות ומשווק בחנויות בכל העולם. ולכן, גם העלויות של כל סרום וסרום משתנות. גם בהתאם למרכיבים שמכיל, גם בהתאם לכמות שמכיל וגם בהתאם לחברה המייצרת. במידה והחלטת לרכוש סרום לעיניים, מומלץ מאד להיוועץ בקוסמטיקאית מקצועית. זו תוכל לייעץ לך באיזה סרום מומלץ להשתמש והכי חשוב – האם הגעת לגיל שאפשר להתחיל…

המשיכו לקרוא על: סרום לפנים