מכון יופי בבאר שבע

“אנחנו שם כמעט כל שבוע, מטפלות בעצמנו, מטפחות את עצמנו ובעיקר מכייפות. “
עבור נשים רבות, ביקור במכון יופי הוא כמעט דבר שבשגרה.מכון יופי , או ביקור אצל קוסמטיקאית הפך בשנים האחרונות לסוג של “בית כנסת” עבור כל אותן נשים שחשוב להן המראה והאסתטיקה.
בתל אביב למשל, תוכלו למצוא על גבי רחוב ראשי אחד, כדוגמאת דיזינגוף, עשרות מכוני יופי וקוסמטיקה וכמעט כולן מלאים בנשים צעירות ומבוגרות כאחת. נשים ויש לציין גם גברים שמוצאים עניין רב במראה החיצוני, באורח החיים הבריא שלהם ובעיקר בהרגשה הטובה שמקבלים כאשר יוצאים ממכון יופי.

מכון יופי מספק ללקוחותיו מגוון רחב של טיפולים
• טיפולי פנים – במכון יופי תוכלו למצוא טיפולי פילינג לפנים, טיפולים לטיפול בכתמי שמש שעולים בפנים, עיסוי פנים ועוד.
• מניקור פדיקור – במכון יופי ישנן צוות של קוסמטיקאיות שמבצעות מניקור פדיקור עם מבחר רחב של לקים וקרמים לעידון הידיים והרגליים ומסירות שכבות עור יבש בכף הרגל.
• הסרת שיער לצמיתות – אחד הטיפולים העולים בעולם האסתטיקה והטיפוח הוא טיפול של הסרת שיער לצמיתות. טיפולי הסרת שיער שקיימים היום מאפשרים לנשים להנות מעור חלק ונקי משיער וזאת ללא טיפול שעווה או כל כאב אחר.
• שיזוף במכונה – טיפול נוסף שנכנס בצורה חזקה לשוק הטיפוח הוא טיפולי שיזוף במכונה. שיזוף במכונה למעשה מאפשר לנו להראות שזופים ויפים לאורך כל השנה, ללא צורך להתלכלך בחול, או לבזבז שעות של ישיבה חשופה בשמש. הטיפול שאורכו לרוב כ-10 דקות הוא טיפול קליל, מלווה במוסיקה לרוב ומעניק לנו את אותה התוצאה.

טיפ אחרון לבחירת מכון יופי
אחד הדברים החשובים בעת בחירת מכון יופי הוא רמת הניקיון והאסתטיקה של המקום. מכון יופי הוא מעיין “חדר ניתוח” שבו נשים רבות עוברות מידי יום, ועל כן חייבים לוודא שהכול סטרילי והמקום נקי ומסודר תמיד.
נקודה אחרונה חשובה בעת בחירת מכון יופי הוא למעשה הטאץ’ האנושי. נשים רבות יודעות שהקוסמטיקאית שלהן היא לא רק זו שמסדרת להן את הציפורניים, עושה להן גבות או מורידה להן שיער במפשעה. הן יודעות שהיא גם אשת הסוד שלהן, היא הבחורה שמכירה את כל החיים שלהן והיא גם חברה טובה. לכן, חיבור אישי עם צוות מכון יופי הוא לא פחות חשוב מאשר כל מדד אחר.

התקשרו אליי!