מוצרים לטיפול בסבוריאה

רבים מדברים על הסבוריאה, כאן אני כותבת לכם מהניסיון רב השנים שלי בתחום הקוסמטיקה. סבוריאה זו מחלת עור אשר אינה מדבקת כלל וכלל, אינה דלקתית, זוהי תופעה כרונית שתחזור כל החיים מהרגע שבו היא מופיעה אצלנו לראשונה, תחילתה של הסבוריאה היא מהקרקפת שלנו, לאחר מכן היא מופיעה בשאר חלקי הגוף.

בדרך כלל הסבוריאה מופיעה באמצע החיים, משום מקום, במפתיע לחלוטין, בתחילה לא ניתן לזהות את הסבוריאה. הסבוריאה מופיעה בצורה של אדמומיות מעל העור, לאחר זמן מה מופיעה הקשקשת מעל האדמויות וזה מצב לא הכי אסתטי ויפה.

הסבוריאה מופיעה אצל הגבר בפנים בתוך הזקן והשפם. הסבוריאה מופיעה אצל נשים, גברים ילדים ותינוקות כאחד, לרוב במקומות הבאים: בית השחי, ליד ובתוך האוזניים בתעלה, בתוך הגבות, כנפות האף, לפעמים בתוך הריסים ובעוד מקומות בגוף.

פתרונות לטיפול בסבוריאה

לצורך העניין ישנם כיום פתרונות מצוינים, כגון כמה וכמה סוגים של תכשירים המיועדים אך ורק לפתרון בעיית הסבוריאה. יש לציין, שתכשירים אלו הם כל כך מוצלחים שתוך כדי השימוש בהם הסבוריאה נעלמת כהרף עין, מוצרים אלו עברו מחקר קליני מעמיק בארץ, מותאם לאקלים בארץ, מותאם לכל האוכלוסיה בארץ ישראל, עברו את מעבדות החברה ולאחר מכן עברו את האישור ורישיון שימוש של משרד הבריאות בישראל.

קיים סבון פנים מוצלח במיוחד, העשוי מאצות ים הגורם לסבוריאה להירגע, הסבון אינו מייבש את העור, לרגישים שבנינו יצא לאחרונה סבון מוס/קצף  עדין במיוחד לעור רגיש ואדמומי.

קיים תוסף לחות (סרום) עשוי מתמציות פרחים אותו מומלץ למרוח בלילה לאחר הסבון פנים, לאחר מספר דקות את קרם הלחות לסבוריאה.

בבוקר יש לסבן ולאחר מכן למרוח את קרם הלחות לסבוריאה , מעליו יש למרוח מאותה סידרה מקדם הגנה לסבוריאה מיוחד במינו,  לאחר 2 דקות למרוח מייק-אפ, המותאם לך אישית.

הנכם מוזמנים לעשות במכון יופי שוש טיפולי פנים המותאמים במיוחד לסבוריאה, כל זאת עם ניסיון וותק ארוך שנים.

כמובן שיש עוד הרבה מוצרים לסבוריאה:

קצף ניקוי לרגישים במיוחד

סבון פנים מינרלי

מי צמחים היפו אלרגני

מי פנים מתמציות צמחים

קרם לחות לסוריאה

קרם לחות לגבר לסבוריאה

קרם הגנה מותאם לסבוריאה

מסכת פנים לסבוריאה

                        משחה/מרוכזת נקודתית לסבוריאה                     

קונדישנר ללא שטיפה לקרקפת

ניתן להגיע ולרכוש את את התכשירים מהמכון, רח’ אהוד בן גרא 3 באר שבע.
לתיאום: התקשרו – 072-3934239 או צרו קשר 

התקשרו אליי!