טיפול פנים לקיץ

בימי הקיץ החמים שיש לנו כאן בדרום הארץ, המגן הטוב ביותר מהשמש הוא להשתמש במקדם הגנה איכותי וטוב, (קיים אצלי במכון מקדם הגנה מעולה). מומלץ למרוח לפני כל יציאה מהבית. קיימים אצלי במכון יופי שוש דמי מייק-אפ שהוא בהגדרתו סאן בלוק עם מעט צבע, בעל כיסוי עדין ביותר ליום יום אשר מספק הגנה מושלמת. למי מאיתנו שאינו חביב עליו הדמי מייק-אפ כדאי למרוח מייק אפ רגיל ולצאת לדרך.

כשאנו מורחים מייק-אפ רצוי לנקות את עור הפנים עם סבון, ורק לאחר מספר דקות למרוח את המייק אפ בשכבה אחידה לכל היום בדרך זו אנו שומרים על עור הפנים בצורה הטובה ביותר מהשמש החמה של הדרום החם.

טיפולי פנים לקיץ

טיפולי פנים בקיץ בבאר שבע ובעיקר בדרום הינם סוג של טיפולים אשר שונים במהותם מהחורף, מהסיבה שטיפולי קיץ גורמים לרענון עור הפנים הצורה הטובה ביותר, ניתן לעשות כמה סוגים של טיפולי פנים בבאר שבע, הטיפול המרכזי ביותר לעור הפנים היא ליחוח עור הפנים, בטיפול זה העור יוצר רווי מאוד. כמובן שקיימים אצלי במכון המון תכשירים העושים את עבודתם נאמנה. למי שאוהב ניתן להחדיר לעור חומצה היאלורונית אשר מעודדת את הרקמה לייצר קולגן חדש ובכך גורמת לעור להיראות חדש, רענן וללא קמטים.

אז מה עושים?

ההמלצה שלי היא להשתמש במקדם הגנה, מקדם עם צבע, ומייק-אפ. עדיף להשתמש במוצרים על בסיס מים שלא יגרמו ליובש, (שלא יגרום להזעה) בעיה אחת ויחידה תמיד עולה באיזה קרם לחות אני יכולה להשתמש, אז כך יש לקחת הביתה חומצה היאלורונית מתחת ללחות (הגורמת לאספקת ליחוח העור) לאחר מכן למרוח קרם לחות על בסיס מים, בכדי שלא נזיע במהלך היום עד הערב שחוזרים הביתה .

באם נשתמש במוצרים קצת שומניים תיווצר לנו בעיה של הפרשת שומן באיזור ה-T בפנים, נוצר לנו ברק על פני העור.

פילינג לחידוש עור הפנים

קיימים אצלי כמה סוגים שונים של פילינגים קלים ביותר לשימוש יום יומי אשר אינם מזיקים לעור הפנים, מניסיון רב שנים שלי, פילינג קל גורם רק לרענון וחידוש. בפילינג יש להשתמש בכל ערב במקלחת על פנים רטובות ובכך נוצר חידוש קל ביותר בגלל ההפרשות של הימים החמים שיש לנו בקיץ הלוהט בדרום.

מומלץ להגיע לטיפול פנים בקיץ, במכון יופי שוש קיים מבצע של 3 טיפולים לתקופה זו בהנחה של 50%.
צרו קשר שוש 072-3934239

התקשרו אליי!