טיפול פנים לחורף

כמו בכל שנה מגיע אחרי הקיץ עונת המעבר הכי קשה שיש לנו, עד שמגיע החורף האמיתי והקר – יש עונת מעבר ומכן בספטמבר אוקטובר כולנו מצעיר ועד מבוגר מרגישים את תחילתה של עונת המעבר. יחד עם עונת המעבר מגיעה גם עונת היובש בכל חלקי הגוף. ולכן בחורף ולפני החורף ישנם טיפולי פנים ייחודים אשר יכולים למנוע תופעות של יובש.

למנוע יובש בעור הפנים

על מנת למנוע יובש בעור הפנים והצוואר יש להקדים לקבוע לפחות 3 טיפולי פנים בבאר שבע להזנת עור הפנים והצוואר. על מנת למנוע יובש בנוסף יש לקחת תכשירים המיועדים לתקופה יבשה זו.

המשך הטיפול בבית הינו חיוני מאוד לגבר ולאישה, זה לא רק טיפול פנים אצל הקוסמטיקאית וגמרנו. הטיפול שלך בבית חייב להימשך.

טיפול פנים לחורף במכון עוזר ומסייע לגמישות העור, יוצר חדשנות ובכך העור מקבל זוהר ורעננות, במכון יופי שוש קיים מבצע של 3 טיפולי פנים בבאר שבע, המחיר הוא לכל אחד ואחד ומתאים לכל כיס.  טיפולי פנים אלו הם מיועדים גם לגבר וגם לאישה ובעיקר לכל מי שמרגיש וחש ביובש בעונה זו.

עיסוי להחדרת תכשירים

טיפולי הפנים בעונה זו מאוד ידידותיים אלו טיפולי פנים המתמקדים עיסויים להחדרת תכשירים על ידי פילינגים קלים המסירים תאים מתים מעל פני העור,  בנוסף שימוש במסכות הזנה הקיימים במכון יופי שוש מהשורה הראשונה של החברות המובילות בארץ, כל התכשירים הם תוצרת הארץ ברמה הגבוהה ביותר.

מומלץ להגיע מיד עם הגעתם של החגים הבאים אלינו לטובה.

מעוניין/ת בפרטים נוספים
צרו קשר שוש 072-3934239

התקשרו אליי!