טיפוח עור הפנים


טיפוח בעור הפניםטיפוח עור הפנים הוא נושא חשוב ביותר וישנם כיום תכשירים רבים ושונים המסייעים בשמירה עליו כאשר הטיפול והתכשירים בהם עושים שימוש מותאמים לפי מספר פרמטרים כמו למשל סוגי עור, לעור פנים יבש או עור שמן ועוד. איכות העור של בן אדם קשורה ישירות לאורח חייו – לדרך בה הוא חי, אוכל, מידת הפעילות שלו ואיך שהוא שומר, משקיע ומטפח את עורו אם בכלל.

כיצד לשמור על העור?

העור ומראהו לרוב מושפעים ממצב בריאותו של כל אדם אך הוא עשוי להשתנות ולהיות בעל רגישות מסוימת, להתקלף או להתייבש בגלל השפעות חיצוניות כמו שינויי אקלים או בגלל השפעות פנימיות כמו מתח, דיאטה, הריון, נטילת תרופות או מצב נפשי שהוא נמצא בו. חשוב מאד להתאים את סוג טיפוח לסוג העור אשר כולל ניקוי העור, החדרת לחות, הגנה על העור.
כדי לשמור על עור פנים מטופח ובריא יש להקפיד על טיפוח עור הפנים באמצעות תזונה נכונה, טבעית, בריאה, מאוזנת ומגוונת שבה יש את כל הויטמינים להם אנו זקוקים תוך שאנו מקפידים להימנע ככל האפשר מאכילת מאכלים עתירי שומן וכולסטרול.

טיפולי פנים – שמירה על איכות העור


ככל שמקפידים על אורח חיים בריא יותר כך מראה הפנים יהיה צח יותר. הפרצוף הוא המראה של בני האדם. כאשר עור הפנים נקי, מטופח ומוזן, הפנים נראים טוב. כאשר עור הפנים עייף, מלוכלך ולא מטופח, המראה הכללי הוא הרבה פחות טוב. טיפוח עור הפנים חשוב ובגלל הדרישה ההולכת וגדלה, נפתחו בכל רחבי הארץ מכונים בהם ניתן לקבל טיפולים מקרית שמונה ועד טיפול פנים בבאר שבע אצל קוסמטיקאית ללא שום הבדל ברמת הטיפול ואיכות עור הפנים לאחר הטיפולים. אנשים רבים מתחילים להיות מודעים ליתרונות של טיפוח עור הפנים והיכולת שלהם להיראות טוב יותר ללא מאמץ רב.

טיפול פנים בהריון


בתקופת ההיריון העור של מרבית הנשים הופך בדרך כלל לרגיש יותר ובעל נטייה להתפתחות של פיגמנטציה. שינויים הורמונאליים בתקופת ההיריון משפיעים על עור הפנים והגוף, לכן טיפוח עור הפנים חשוב לכל אישה שנמצאת בחודשי ההיריון. אישה בהריון המעוניינת לעבור טיפול, חשוב שתשים לב לחומרים אותם היא מניחה על פניה כי החומרים חודרים לגופה דרך העור והיות והיא נמצאת בתקופה רגישה מבחינה בריאותית, היא יכולה להיפגע ואף לפגוע גם בעובר. טיפוח העור בזמן הריון צריך להיעשות תוך שימוש בחומרים פעילים בעלי ריכוזים נמוכים יחסית. טיפוח עור הפנים חייב להיעשות אצל קוסמטיקאית מקצועית והדבר עוד יותר קריטי כאשר מדובר באישה בהיריון כיוון שרק קוסמטיקאית בעלת ניסיון יודעת אילו תכשירים טובים ואילו אסורים לאישה בהיריון והיא יכולה לבצע את הטיפול בבטחה ללא חששות.