אתי בצלאל: מטפלת קוגניטיבית התנהגותית

אתי בצלאל: מטפלת קוגניטיבית התנהגותית בשילוב גישות טיפוליות נוספות

תואר ראשון אוניברסיטת תל אביב.

תואר שני אוניברסיטת בן גוריון בנגב  סיעוד קליני בתחום הטיפול.

בוגרת לימודי הנחיית קבוצות, טיפול במיניות עם התמחות בקהילה הדתית, בוגרת המרכז לחכמת הקבלה.

כיום מרצה בלימודים מקצועיים בתחום בריאות הנפש.

מטפלת עפ”י גישה קוגניטיבית התנהגותית  CBT מזה כ-12 שנה. ניסיון עשיר מאוד בטיפול ב-OCD, בהפרעות חרדה לסוגיו השונים, הפרעות הסתגלות, בעיות חיים מורכבות.

גישה טיפולית זו (טיפול קוגניטיבי התנהגותי) נותנת מענה טיפולי למגוון הפרעות נפשיות ורגשיות. בשל היותו מובנה ובעל איפיון טיפולי עכשווי.

האוריינטציה הטיפולית כוללת טיפול זוגי, קבוצתי ומשפחתי, אשר מבוססים על עקרונות הגישה.

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים

כיום בלימודי רפואה תזונתית אשר מחבר מדע עם תפיסתו של הרמב”ם.

שאיפתי הטיפולית היא להגיע עם המטופלים למחוזות המשלבים את כל היבטי החיים.  הכשרתי כמנחת קבוצות, תורמת לטיפולים הזוגיים, המשפחתיים והקבוצתיים. יתרה מכך, לימודיי במרכז לחכמת הקבלה, העשירו את ידיעותיי בתחום התמודדות הנפש מאספקטים אחרים אשר בהם אני עושה שימוש ומשלבת פילוסופיית חיים בטיפולים.

מניסיון רב שנים,  טיפול “חכם” משלב גוף ונפש ומביא את הפוטנציאל האישי של כל אחד למקסימום האפשרי בתחומים בהם האדם מעוניין לטפל ולקדם.

גישתי הטיפולית הינה הוליסטית, השוזרת דת, אמונה, תזונה, וגישות טיפוליות (בוגרת תטא הילינג, אומגה הילינג) שונות,  למקסם את הפוטנציאל הגלום בכל אדם המגיע לטיפול על מנת להביאו לתפקוד אליו הוא/יא שואפים להגיע.

העיקרון המוביל בטיפולים הינה מחויבות לטיפול (מטפל ומטופל), דבר שיכול להשפיע רבות על משך ומספר המפגשים. אני מטפלת פעילה, מלווה ומלמדת כלים ייעודיים להתמודדות עם הבעיה ממנה סובלים המטופלים, דבר שתורם להם רבות גם לחייהם באופן כללי.

 

התקשרו אליי!