כמה עולה פדיקור רפואי

כמה עולה פדיקור?

אם אתם רוצים לעשות טיפול פדיקור רגיל או פדיקור רפואי בבאר שבע, אתם בוודאי שואלים את עצמכם כמה זה עולה. ובכן, לשאלה זו אין תשובה חד משמעית וזאת מפני שהמחיר אינו נותר קבוע, ומשתנה על פי מספר פרמטרים. בכל זאת, להלן תקבלו מדריך מקוצר אך מקיף ככל הניתן שיספק לכם כמה שיותר מידע על היצע הטיפולים הקוסמטיים והרפואיים השונים, והיקף המחירים המקובל עבור כל אחד מאלו.

פדיקור – מה זה בדיוק?

פדיקור הוא טיפול לכף הרגל, הכולל שיטות טיפול שונות ומתמקד בכל חלקי כף הרגל או רק באזורים מסוימים, לבקשתכם ולפי צורכיכם הפרטיים. בין מטרותיו של טיפול פדיקוריסטי ישנם טיפולים המתרכזים בעיקר באזור הציפורניים, בשיופם ובמריחת או הסרת הלק מהם, בעוד אחרים כוללים גם הסרת עור יבש וריכוכו על ידי מריחת קרמים המיועדים לכך. ההליכים והשיטות משתנים כמובן בין מכון קוסמטי אחד לאחר, ובהתאם לכך באופן טבעי משתנה גם טווח המחירים; בכל אופן, כדאי לבדוק בטרם עת איזה שירותים מוצעים בדיוק ומה מתאים לכם ביותר.   

מלאו את פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם
 

פדיקור רפואי, קוסמטי או גם וגםכמה עולה פדיקור רפואי

אף על פי שנדמה אולי לאנשים שאינם בקיאים בעניין כי מדובר בטיפול לשיפור אסתטיקת כף הרגל בלבד, יש בטיפול הרבה מעבר. ראשית, טיפול קוסמטי הינו חשוב ואף הכרחי ביותר בעבור שיפור ההרגשה האישית ושמירה על היגיינת ורעננות הרגליים, אך מעבר לכך פעמים רבות טיפול פדיקור מסייע במקרים חמורים אשר דורשים ידע ומקצועיות רפואיים בכל הקשור לכף הרגל. טיפול פדיקור רפואי מיועד למקרים רפואיים מגוונים כגון יבלות, פטריות, ציפורן חודרנית, ומניעת עור יבש, ועליו אף להיות מותאם למצבים בריאותיים שונים כגון, למשל, לחולי סכרת. באם אתם מחפשים פדיקור רפואי בבאר שבע, חפשו מכון אשר מעיד על הטיפולים הרפואיים שהוא מציע ושמצהיר כי עבורם הוא מכוון, כך שלא תוכלו לטעות או לקבל חלילה טיפול שלא עומד בציפיותיכם.

פדיקור מותאם אישית

אם כן, חשוב מאוד להתמצא באופן כללי בטיפולי הפדיקור השונים, על מנת לדעת מה הנכם מחפשים ומה יתאים לכם בדיוק. בכל אופן עדיף לפנות אל מכונים אשר מספקים מגוון רחב של שירותים מאין אלו, וכך תוכלו בוודאי להרכיב לעצמכם תכנית אשר תתאים במיוחד לכם ולכפות הרגליים שלכם. בנוסף, במיוחד אם עוד אינכם בקיאים בנושא, מומלץ להיעזר בחוות דעתו של איש מקצוע מומחה שיוכל לייעץ לכם מנקודת מבטו המקצועית והמנוסה. פדיקור רפואי בבאר שבע כולל שיטות חדשניות מרובות אשר יוכלו להתאים לכם בדיוק.

טיפול מקצועי או שום דבר

לאור הנתונים הנזכרים למעלה, כמעט שמיותר לציין – אך בה בעת חשוב לחזור ולהדגיש – כי מעל לכל, במיוחד כאשר מדובר בפדיקור רפואי, צריך למצוא מכון אשר מעסיק צוות מקצועי בלבד, בעל ותק, וניסיון בתחום. מצאו את המכונים הללו על פי המלצות אישיות כמו גם חוות דעת מקצועיות, וודאו כי אכן מדובר במכונים בעלי שם טוב, ולא כאלו המלאים בכוונות טובות אך לא בהרבה מעבר לכך, כי אז מצב כפות הרגליים שלכם עלול לא רק שלא להשתפר, אלא אף לחוות נזק מיותר. פדיקור רפואי בבאר שבע נעשה על ידי מיטב המומחים, ובשימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר לטיפול מוצלח ומענג.

תמחור מומלץ לטיפולי הפדיקור השונים

* פדיקור קוסמטי רגיל   100-130 ₪

* פדיקור רפואי   200-250 ₪

* פדיקור אקספרס    50-100 ₪

* פדיקור ספא    150-250 ₪

* פדיקור בבריכת דגים  70-120 ₪ (מחיר לרבע שעה)

* עיסוי ברגליים   50-100 ₪ (מחיר לרבע שעה)

* אמבט פרפין (עיסוי בכפות הרגליים)   50-100 ₪

התקשרו : 08-628-8331 או צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

Written by

מכון יופי שוש. מעוניין/ת בפרטים נוספים: צרו קשר שוש 072-3934239
 
שינוי גודל גופנים